MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleserie 10695008
*
nr 1069 5008
Bokhylleserie
3 delar, 1960-tal, teak, längd: 84 cm, djup: 43 cm, höjd: 183 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:10:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/10 17:47:23
1
350 kr
14/11 17:54:40
2
Vinnande bud
14/11 19:22:10
3
500 kr
14/11 19:22:10
2
600 kr (Budbetjänt)
14/11 19:23:10
3
700 kr
14/11 19:23:10
2
800 kr (Budbetjänt)
14/11 20:02:23
4
1.000 kr
14/11 20:02:23
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylleserie skåp teak teakmöbler trä
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59
*
Bokhylleserie
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5008
Bokhylleserie
3 delar, 1960-tal, teak, längd: 84 cm, djup: 43 cm, höjd: 183 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/10 17:47:23 | 1 | 350 kr |
14/11 17:54:40 | 2 | Vinnande bud |
14/11 19:22:10 | 3 | 500 kr |
14/11 19:22:10 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
14/11 19:23:10 | 3 | 700 kr |
14/11 19:23:10 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
14/11 20:02:23 | 4 | 1.000 kr |
14/11 20:02:23 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylleserie skåp teak teakmöbler trä
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59